arrow

Обладнання

Обладнання

image
icon 5-548 кВт

GUNTNER FLAT COMPACT (конденсатор)

  • Оптимізований для використання в комерційних системах HVAC, тонкий горизонтальний дизайн сухого охолоджувача означає, що він підходить для широкого спектру застосувань. Міцний корпус із порошковим покриттям забезпечує тривалий термін служби сухого охолоджувача.
Детальніше
image
icon 5-548 кВт

GUNTNER VERTICAL COMPACT (конденсатор)

  • Оптимізований для використання в комерційних системах HVAC, тонкий вертикальний дизайн конденсатора означає, що він підходить для широкого спектру застосувань. Міцний корпус із порошковим покриттям забезпечує тривалий термін служби сухого охолоджувача.
Детальніше
image
icon 10-440 кВт

GUNTNER V-SHAPE COMPACT (конденсатор)

  • Ідеальне рішення для охолодження, якщо у вас мало місця, цей конденсатор поєднує в собі високу продуктивність і невелику площу. Він поставляється з міцним корпусом із оцинкованої сталі з порошковим покриттям і може похвалитися швидким і простим встановленням.
Детальніше
image
icon 35-700 кВт

GUNTNER V-SHAPE COMPACT (конденсатор)

  • Ідеальне рішення для охолодження, якщо у вас мало місця, цей сухий охолоджувач поєднує в собі високу продуктивність і невелику площу. Він поставляється з міцним корпусом із оцинкованої сталі з порошковим покриттям і може похвалитися швидким і простим встановленням.
Детальніше
image
icon 150-1200 кВт

GUNTNER V-SHAPE COMPACT з hydroBLU™ (конденсатор)

  • Найкращий вибір для невеликих приміщень із високою температурою навколишнього середовища, V-подібний конденсатор V-SHAPE COMPACT з hydroBLU™ поєднує в собі надійність і простоту використання компактного конденсатора з інтелектуальною адіабатичною системою охолодження.
Детальніше