arrow

Обладнання

Обладнання

Trane Connected Services

icon
image
image
image
image
image
image
image
image

Trane Connected Services

 • Профілактичні дистанційні перевірки
 • Можливість отримати доступ до системи HVAC з будь-якого місця та в будь-який час
 • Миттєве налаштування конкретних параметрів системи
 • Швидке онлайн навчання та навчання
 • Діагностична звітність

Опис

Скористайтеся перевагами Trane Connected Services, щоб дистанційно контролювати вашу систему, забезпечувати проактивні перевірки та діагностувати проблеми, щойно вони виникають. Використовуйте можливості підключення за допомогою Trane Connected Services.

Технічні характеристики

Назва

Trane Connected Services

Призначення

Система керування холодильними станціями

Технічна документація

Опис Trane Connected Services

Завантажити

Обладнання

Інші продукти, які можуть вас зацікавити

Зв'язок з нами

Зв'яжіться з нами

Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

  Привід звернення

  Телефони

  Продаж обладнання +38 (044) 205-17 77 пн-пт 9:00 18:00

  Технічна підтримка +38 (044) 205-17 77 пн-пт 9:00 18:00

  Де ми знаходимося

  03062, Україна, м. Київ, вул. Стрийська 6

  E-mail

  image

  РІВЕНЬ 1: ПІДКЛЮЧЕННЯ

  ЛОКАЛЬНИЙ ВЕБ ІНТЕРФЕЙС: Trane забезпечує шлюз між вашим обладнанням HVAC і вашою локальною мережею, що дозволяє контролювати вашу систему на будь-якому комп’ютері, обладнаному веб-браузером і підключеному до локальної мережі.

  ВІДДАЛЕНИЙ ВЕБ ІНТЕРФЕЙС: Trane надає шлюз, який безпечно підключає обладнання HVAC до інтернету. Ви отримуєте доступ до інформації про своє обладнання з будь-якого віддаленого місця через захищений сервер підключення, відомий як Trane Connect. Шлюз безпечно підключається до сервера Trane Connect за допомогою технологій VPN / WebSocket і дворівневої безпеки входу.

  РІВЕНЬ 2: ПІДТРИМКА

  ВІДДАЛЕНА ПІДТРИМКА: Окрім функцій рівня 1, Trane пропонує поєднання перевірок обладнання на місці та віддалено, що забезпечує глибоке розуміння стану обладнання та працездатності системи. Після кожного моніторингу надаються детальні звіти про перевірку. Експерти Trane також нададуть рекомендації щодо покращення.

  АКТИВНИЙ МОНІТОРИНГ: Експерти з обслуговування Trane використовують захищене з’єднання для моніторингу та діагностики вашої системи HVAC 24/7. Це означає оптимізоване втручання, що веде до швидшого вирішення проблеми. Ця функція також пропонує інструктаж операторів під час віртуальних втручань.

  image
  image

  РІВЕНЬ 3: ОПТИМІЗАЦІЯ

  ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЕФЕКТИВНІСТЬ: Шлюз, підключений до хмарних серверів Trane через інтернет, збирає дані про ваше обладнання HVAC та ефективність системи і зберігає їх у Trane Cloud. Автоматизовані алгоритми визначають будь-яку аномальну або виняткову поведінку системи. Експерти Trane також використовують ці дані для оцінки ефективності системи HVAC. Щомісячний звіт надається вам, а щоквартальні особисті зустрічі розглядають результати, щоб визначити та рекомендувати потенційні покращення системи.

  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: Додавши прилади вимірювання споживання електроенергії до системи HVAC, енергетики Trane можуть аналізувати загальні профілі споживання системи. Вони порівнюються з попередніми профілями або профілями з подібних будівель, які працюють краще. Споживання енергії також можна оцінити за вашими ключовими показниками ефективності, наприклад індексами виробництва об’єктів. На основі цих вхідних даних ми можемо визначити енергоефективність системи, рекомендувати вдосконалення та планувати етапи впровадження.